Dziękczynienie za dar Jana Pawła II


Książka dostępna w księgarniach:

Cena: 77.50 zł
Kup w Selkar
Cena detaliczna: : 89.00
Autor :
Stron : 188
Forma : druk
Wydawnictwo : Biały Kruk
Data wydania :
Język : polski
ISBN : 978-83-7553-132-9
ISBN : 9788375531329
Kategorie : Ikonografia
Tagi :
Ocena :
Dziękczynienie za dar Jana Pawła II


ROCZNICA BEATYFIKACJI JANA PAWŁA II.
Książka ta jest świadectwem niezwykłego, narodowego dziękczynienia, wielkiego ogólnokrajowego modlitewnego pospolitego ruszenia, które zmobilizowało i zjednoczyło Polaków po beatyfikacji, tak jak było to za życia Ojca Świętego. Piękne słowa i obrazy w podzięce i hołdzie za tyle lat opieki nad naszą Ojczyzną. Historyczne momenty, które utrwalono dla nas i dla następnych pokoleń.
Album ? zawierający mistrzowskie zdjęcia Adama Bujaka – dokumentuje najważniejsze i najciekawsze uroczystości dziękczynne z terenu całej Polski ? z Warszawy, Krakowa, Nakła nad Notecią, Nowego Targu, znad Lednicy, ze Starego Sącza, Gliwic, Poznania, Przemyśla, Tatr, Jasnej Góry itd. Ileż w tych zdjęciach wzruszenia, ileż dramatu, ileż odżywających wspomnień? Przywołano teksty o historycznym wprost znaczeniu: m.in. kard. Camillo Ruiniego, kard. Stanisława Dziwisza, kard. Stanisława Ryłki, kard. Stanisława Nagyego, abp. Henryka Hosera, abp. Mieczysława Mokrzyckiego, abp. Józefa Michalika. ?Dziękczynienie? to kolejne świadectwo niezwykłego kultu Jana Pawła II, czci okazywanej zarówno Jego osobie jak i dziełom, których dokonał.

Podobne książki


24 kadry z życia Jana Pawła II

24 kadry z życia Jana Pawła II

Unikatowa publikacja. “24 kadry z życia Jana Pawła II” to zestaw uchwyconych na fotografiach niezapomnianych chwil z pontyfikatu Papieża. Karty, wraz z wyjątkowymi cytatami z homilii, stanowią wartościową pamiątkę beatyfikacji.

Modlitewnik bł Jana Pawła II

Modlitewnik bł Jana Pawła II

Wybór modlitw opracowany na podstawie tekstów papieskich. Zawiera modlitwy do Trójcy Świętej i poszczególnych Osób Boskich, do Matki Bożej i wybranych Świętych Kościoła, modlitwy w intencji świata, różnych narodów i naszej Ojczyzny, modlitwy za nas samych oraz litanie, do których wezwania wybrane zostały z tekstów Papieża. Każda z modlitw poprzedzona jest myślą Jana Pawła II.

Modlitwy do bł. Jana Pawła II

Modlitwy do bł. Jana Pawła II

Modlitewnik zawiera: Litanię do bł. Jana Pawła II Nowennę do bł. Jana Pawła II Modlitwy o udzielenie łask przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II.

Modlitewnik za przyczyną błogosławionego Jana Pawła II

Modlitewnik za przyczyną błogosławionego Jana Pawła II

Modlitewnik opatrzył wstępem nuncjusz apostolski w Polsce abp Celestino Migliore. Znajdziemy w nim m.in.: Modlitwę o kanonizację bł. Jana Pawła II, Dziękczynienie za życie bł. Jana Pawła II, Modlitwę za „pokolenie JP2”, modlitwy pacierzowe, do polskich świętych, do wszystkich świętych i błogosławionych wyniesionych na ołtarze przez Jana Pawła II, różnorodne prośby modlitewne za przyczyną Jana

Nowenna do błogosławionego Jana Pawła II

Nowenna do błogosławionego Jana Pawła II

?Możemy być pewni, że nasz ukochany Papież stoi teraz w oknie domu Ojca, patrzy na nas i nam błogosławi? ? powiedział podczas pogrzebu Jana Pawła II kard. Ratzinger. Mimo żalu, poczucia straty i osamotnienia, jakie odczuwaliśmy, żegnając naszego kochanego Papieża, wiedzieliśmy, że zyskaliśmy bliskiego i drogiego orędownika w niebie, któremu możemy odtąd powierzać wszystkie nasze

Nowenna nieustająca o wyniesienie na ołtarze Sługi Bożego Jana Pawła II

Nowenna nieustająca o wyniesienie na ołtarze Sługi Bożego Jana Pawła II

Książka zawiera przepiękną, nigdzie dotąd nie publikowaną nowennę o rychłe wyniesienie na ołtarze Jana Pawła II Wielkiego. Jest ona oparta na tekście oficjalnej (przetłumaczonej na wszystkie niemal języki świata i na całym świecie odmawianej) modlitwy o wyniesienie na ołtarze Sługi Bożego Jana Pawła II i ubogacona krótkimi fragmentami modlitw samego Jana Pawła II, kierowanych do

Recenzje/Opinie o książce


Dodaj komentarz