Fraszki o zwierzętach


Książka dostępna w księgarniach:

Cena: 24.50 zł
Kup w Selkar
Cena detaliczna: : 32.00
Autor :
Stron : 152
Forma : druk
Wydawnictwo : Arti
Data wydania :
Język : polski
ISBN : 9788377400074
ISBN : 9788377400074
Kategorie : Biologia i Ekologia
Tagi :
Ocena :
Fraszki o zwierzętach


Fraszki o zwierzętach.
… Zwierząt w świecie jest bez liku.
Pod różną się nazwą kryją.
Zatem popatrz, Czytelniku,
Co też robią lub jak żyją…

Podobne książki


Fraszki o zwierzętach

Fraszki o zwierzętach

… Zwierząt w świecie jest bez liku. Pod różną się nazwą kryją. Zatem popatrz, czytelniku, co też robią lub jak żyją…”

1001 faktów o zwierzętach

1001 faktów o zwierzętach

Zwyczaje i zachowania zwierząt. Ile kręgów szyjnych ma żyrafa? Ile waży koliber? Jak wygląda gniazdo termitów? Ile lat żyją słonie? Te i wiele innych ciekawostek w najnowszej książce o zwierzętach świata. Wspaniałe ilustracje pokazują każde z opisywanych zwierząt. Książka została uporządkowana według kontynentów, na których żyją poszczególne zwierzęta, co zwiększa jej wartość edukacyjną.

Wszystko co warto wiedzieć o zwierzętach

Wszystko co warto wiedzieć o zwierzętach

Wszystko co warto wiedzieć o zwierzętach to doskonałe kompendium wiedzy przeznaczone dla dzieci. Ponad 500 barwnych ilustracji. 5 rozdziałów tematycznych. Szeroki zasób informacji dotyczących zwierząt: zdumiewające fakty i niesamowite stworzenia. Objaśnienia wielu zjawisk i trudnych słów, a także propozycje ciekawych doświadczeń.

Sprytna Lisiczka. Bajki o zwierzętach

Sprytna Lisiczka. Bajki o zwierzętach

Pięknie ilustrowana przez Irinę i Władimira Pustowałowy książka z bajkowymi opowieściami o zwierzętach. Znajdziemy tu bajki o : Sprytnej Lisiczce, Niedźwiedziu Lipowa Noga, Zimowisku zwierząt, Lisicy i Raku, i Niedźwiedziu i Psie. Piękna oprawa graficzna i niezwykły język opowieści przeniosą małych czytelników w bajkowy świat zwierząt.

Zajęcza Chatka. Bajki o zwierzętach

Zajęcza Chatka. Bajki o zwierzętach

Pięknie ilustrowana przez Irinę i Władimira Pustowałowy książka z bajkowymi opowieściami o zwierzętach. Znajdziemy tu bajki: Lisica i Drozd, Zajęcza Chatka, Bajka o dzielnym zającu, Wróbelek. Piękna oprawa graficzna i niezwykły język opowieści przeniosą małych czytelników w bajkowy świat zwierząt.

1000 pytań Zwierzęta Te, co skaczą i pełzają

1000 pytań Zwierzęta Te, co skaczą i pełzają

Idealna i fascynująca książka dla małych odkrywców, którzy nieustannie szukają ciekawostek o zwierzętach. Książka daje możliwość odkrycia wielu nowych, interesujących informacji, pozwala poznać wspaniały świat zwierząt z bliska, odkryć ich zwyczaje, pochodzenie, sposób porozumiewania się. Na końcu każdego rozdziału młody czytelnik przeczyta o rekordach w świecie zwierząt: o zwierzętach śmiesznych, wielkich, szybkich, sprytnych, a nawet

Recenzje/Opinie o książce


Dodaj komentarz