Kopciuszek


Książka dostępna w księgarniach:

Cena: 29.50 zł
Kup w Selkar
Cena detaliczna: : 34.99
Autor :
Stron : 60
Forma : druk
Wydawnictwo : Egmont
Data wydania :
Język : polski
ISBN : 9788323756293
ISBN : 9788323756293
Kategorie : Bajki, wierszyki, baśnie, legendy
Tagi : , , ,
Ocena :
Kopciuszek


Oto bajka, która opowiada o marzeniach Kopciuszka.
Zła macocha i jej córki dręczą biedną dziewczynę, lecz los daje jej jedyną szansę.
Gdy bezlitosny zegar wybija północ, dla Kopciuszka kończy się wyjątkowy bal… Zakochany książę nie ustaje jednak w poszukiwaniach pięknej nieznajomej. Czy ją odnajdzie i będą żyli długo i szczęśliwie…?
Czytelnicy mali i duzi ? uwielbiający przygody, porwania, ucieczki, tajemnice, czary i zaklęcia ? koniecznie muszą
wysłuchać tej bajki, w porywającej interpretacji Marii Seweryn, a ponadto sięgnąć po wszystkie książki z kolekcji Baśnie do czytania i słuchania!

Podobne książki


Mała Syrenka

Mała Syrenka

Córka króla Trytona złamała najsurowszy zakaz ? wyszła na ląd, a na dodatek pokochała księcia! Wielka miłość małej syrenki może pogodzić dwa światy ? podwodny i ludzki ? ale najpierw Arielka musi zmierzyć się z potęgą morskiej wiedźmy. Czytelnicy mali i duzi ? uwielbiający przygody, porwania, ucieczki, tajemnice, czary i zaklęcia ? koniecznie muszą wysłuchać

Kopciuszek. Książka audio CD

Kopciuszek. Książka audio CD

Przygody ukochanych bohaterów w najbardziej przyjaznej dzieciakom formie: książce do słuchania, czytania i oglądania. Mistrzowska interpretacja wprowadzi małego czytelnika w cudowny świat baśni. O przygodach Kopciuszka opowiada Maria Seweryn.

Kopciuszek 3 Co by było gdyby

Kopciuszek 3 Co by było gdyby

Ostatnia część przygód Kopciuszka. Czy zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby… szklany pantofelek nie pasował na Kopciuszka? “Kopciuszek 3 Co by było gdyby …” to zaskakująca wariacja na temat klasycznej bajki Disneya. Czarodziejska różdżka Dobrej Wróżki wpada w ręce podłej macochy Kopciuszka, która za pomocą paskudnego zaklęcia cofa czas, wymazuje z pamięci księcia wspomnienie

Kopciuszek

Kopciuszek

Pięknie wydana, bajecznie kolorowa wersja przygód Kopciuszka dla najmłodszych.

Julka Kuba i Kopciuszek

Julka Kuba i Kopciuszek

Wierszowana bajka dla dzieci. Bo ten bucik nie pasuje na sto panien i księżniczkę, lecz na tę co wciąż pracuje – na Kopciuszka! Uwierzycie?

Kopciuszek. Baśniowe opowieści

Kopciuszek. Baśniowe opowieści

Spraw, aby historia Kopciuszka ożyła dzięki tej książce, która sama opowie baśń! Czytaj, oglądaj kolorowe ilustracje, a potem naciśnij guzik, by usłyszeć tekst z kolejnych stron książki. Bajkę czyta: Roch Siemianowski.

Recenzje/Opinie o książce


Dodaj komentarz