My little Pony Piknik


Książka dostępna w księgarniach:

Cena: 5.50 zł
Kup w Selkar
Cena detaliczna: : 5.90
Autor :
Stron :
Forma : druk
Wydawnictwo : Ameet
Data wydania :
Język : polski
ISBN : 9788325306373
ISBN : 9788325306373
Kategorie : Pozostałe
Tagi :
Ocena :
My little Pony Piknik


Kucyki Pony zapraszają do wspólnej zabawy. Tym razem Sweetie Bell i jej przyjaciółki wybierają się na piknik. Przeczytajcie wesołe wierszyki, a dowiecie się, jak Kucyki spędzają słoneczny dzień na łące.

Podobne książki


My Little Pony Urodziny

My Little Pony Urodziny

Kucyki Pony zapraszają do wspólnej zabawy. Zapowiada się wyjątkowy dzień – StarSong obchodzi urodziny. Przeczytajcie wesołe wierszyki, a dowiecie się, jakie niespodzianki przygotowały przyjaciółki dla uroczej jubilatki.

My Little Pony 4+ /SZL201—-

My Little Pony 4+ /SZL201—-

Kucyki My Little Pony zapraszają do krainy szlaczków. Wspólnie z nimi najmłodsi będą rozwiązywać zadania, tworząc ciekawe i oryginalne wzory. Przygoda ze szlaczkami to nie tylko wspaniała zabawa, ale także pierwszy krok do nauki samodzielnego pisania cyfr i liter.

KUCYKI BRYKAJĄ TW

KUCYKI BRYKAJĄ TW

Rozbrykane kucyki zapraszają do wspólnej zabawy! Razem z przyjaciółmi – kotką Daszą i pieskiem Berkiem wyruszają ku wspaniałej przygodzie!

Truskawkowe Ciastko Bajkowe scenki z naklejkami

Truskawkowe Ciastko Bajkowe scenki z naklejkami

Truskawkowe Ciastko i jej przyjaciele zapraszają do wspólnej zabawy. Mali mieszkańcy Owocowa wybierają się w rejs po rzece. Dołącz do nich i spędź z nimi wesołe chwile. Czeka was orzeźwiająca kąpiel i owocowy piknik na słonecznej plaży. Z takiej wyprawy z pewnością przywieziecie wiele wspaniałych zdjęć… Dzięki fantastycznym naklejkom i pięknym scenkom, które znajdziesz w

Wielki piknik

Wielki piknik

Państwo Psytulińscy wraz z przyjaciółmi postanowili urządzić wielki piknik ze smakowitymi tortami. Podekscytowane zwierzęta wyruszyły w poszukiwaniu miejsca na majówkę. Gdy po wielu perypetiach dotarły na polanę, okazało się, że torty zniknęły! Co wydarzyło się po drodze? Co stało się z tortami? Jak zakończył się wielki piknik? “Wielki piknik” to kontynuacja kultowej książki “Gdzie jest

Gospodarze lasu. Naciśnij i słuchaj!

Gospodarze lasu. Naciśnij i słuchaj!

Naciśnij przycisk i posłuchaj odgłosów mieszkańców lasu! Zabawne wiewiórki, małe jeżyki i wesołe niedźwiadki zapraszają do wspólnej zabawy. Przeczytaj także: Wesołe gospodarstwo.

Recenzje/Opinie o książce


Dodaj komentarz