Nie płacz, Koziołku


Książka dostępna w księgarniach:

Cena: 8.50 zł
Kup w Selkar
Cena detaliczna: : 9.90
Autor :
Stron : 10
Forma : druk
Wydawnictwo : Nasza Księgarnia
Data wydania :
Język : polski
ISBN : 9788310121592
ISBN : 9788310121592
Kategorie : Pozostałe
Tagi :
Ocena :
Nie płacz, Koziołku


Wzruszająca opowieść o przyjaźni i poświęceniu. Nieposłuszny wobec rodziców Koziołek zostaje uwięziony na małej wyspie. Głodny i przemarznięty, drży w obawie przed grasującą po okolicy bandą wilków. Kiedy traci już nadzieję na ocalenie, na ratunek spieszą mu wierni przyjaciele. Koziołek poznaje wartość przyjaźni i na zawsze zapamiętuje, że należy słuchać rodziców. Kolorowe ilustracje, poręczny format i duża czcionka – książka idealna do samodzielnego czytania!

Popularne:

Podobne książki


Ogród bajek Dzieci czytają

Ogród bajek Dzieci czytają

Zbiór pięknie ilustrowanych opowieści do samodzielnego czytania przez dzieci. Przyjazne i pouczające teksty niosą pozytywne emocje, a kolorowe, pobudzające wyobraźnię ilustracje wprowadzają w niepowtarzalną atmosferę. Duże litery zachęcają dziecko do samodzielnego czytania.

Klasyczne Bajki Super Łamigłówki

Klasyczne Bajki Super Łamigłówki

Książka zawiera: zbiór bajek do czytania piękne ilustracje mnóstwo łamigłówek. Idealna książka dla zapracowanych rodziców – obrazki i łamigłówki sprawią, że wasze dzieci będą bawiły się przez wiele godzin.

Kim chcę zostać Nauczycielka

Kim chcę zostać Nauczycielka

Z panią ciekawie świat się poznaje, na mapie zwiedza dalekie kraje, można oglądać flagi państwowe - takie zajęcia są kolorowe! Książeczka należy do serii “Kim chcę zostać?” o popularnych zawodach: strażaku, lekarce, policjancie i nauczycielce. W rymowanej formie, łatwej do czytania i zapamiętania dziecko poznaje różne aspekty popularnych zawodów. Tekst spełnia też rolę edukacyjną –

Wesołe rymowanki Super Łamigłówki

Wesołe rymowanki Super Łamigłówki

Książka zawiera: zbiór zabawnych wierszyków do czytania, piękne ilustracje do kolorowania oraz mnóstwo łamigłówek. Idealna książka dla dzieci zapracowanych rodziców – obrazki i łamigłówki sprawią, że wasze dzieci będą bawiły się przez wiele godzin.

Poznaję zwierzęta Rysuję sam

Poznaję zwierzęta Rysuję sam

Książka ze znikopisem. Opowieści o ciekawskich zwierzątkach, które wprowadzają najmłodszych w tajniki rysowania. Naśladowanie kształtów: liczb, zwierząt czy pojazdów staje się proste i przyjemne, a zabawa z książką staje się również przyjemną nauką. Książka ? zabawka, uczy i bawi. Idealna na prezent dla każdego przedszkolaka! W serii Rysuję sam: Poznaję zwierzęta. Poznaję liczby. Poznaję pojazdy.

O Taju Jasiu i Rowerku

O Taju Jasiu i Rowerku

Każdy ma jakieś marzenia. A gdyby tak dziecięce pragnienia narysowane na kartce papieru spełniały się…? Poznajcie niezwykłego Jasia, który choć bardzo kocha swoich rodziców, czuje się jednak trochę samotny. Pewnego razu poznaje tajemniczego czarodzieja Taja, dzięki któremu w życiu chłopca i jego rodziców zaczną się dziać niezwykłe rzeczy. Ciepła wzruszająca opowieść o przyjaźni i spełnionych

Recenzje/Opinie o książce


Dodaj komentarz