Tajemnice Różańca Świętego Kolorowanka dla dzieci


Książka dostępna w księgarniach:

Cena: 9.00 zł
Kup w Selkar
Cena detaliczna: : 10.00
Autor :
Stron : 44
Forma : druk
Wydawnictwo : Wydawnictwo św. Stanisława BM
Data wydania :
Język : polski
ISBN : 9788374223997
ISBN : 9788374223997
Kategorie : Książki edukacyjne
Tagi :
Ocena :
Tajemnice Różańca Świętego Kolorowanka dla dzieci


Uczymy przez zabawę. Dzięki 20 ilustracjom do pokolorowania, dzieci poprzez zabawę poznają tajemnice Różańca Świętego.

Podobne książki


Ukryte tajemnice różańca Rozważania

Ukryte tajemnice różańca Rozważania

W naszych modlitwach dużo jest oficjalnej postawy, teoretycznego spojrzenia, a brak bezpośredniego kontaktu, jakiego uczy Matka Boska poprzez wszystkie tajemnice Różańca. Gubimy bezpośredniość kontaktu z Panem Jezusem. Pomyślmy o postaciach różańcowych, o których się nie mówi. Oddalonych, pochowanych, a jednak bliskich, które nieraz nas zawstydzają. ks. Jan Twardowski (1915-2006)

Cuda Różańca Świętego

Cuda Różańca Świętego

Pasjonująca książka prezentująca niezwykłe przeżycia duchowe, objawienia i cuda za przyczyną modlitwy różańcowej w życiu świętych (m.in. Dominika de Guzman – założyciela zakonu dominikanów, Tomasza z Akwinu, Katarzyny ze Sieny, Jana Bosco, Ojca Pio, Wincentego Ferreriusza, Alfonsa Liguoriego, Josemaríi Escrivá) i papieży (od Benedykta XIII i Leona XIII do Jana Pawła I) oraz świadectwo znanych

Tajemnice Różańca

Tajemnice Różańca

Efraimie, bracie w walce i w chwale! Bracie w miłości! Bracie – światło! W twoim spojrzeniu na każdą tajemnicę odnajdujemy spojrzenie i pasterzy Izraela, i królów narodów: ubóstwo i chwałę, prostotę i wiedzę, skrajne ubóstwo i pełne pasji poszukiwanie.

Zimowa kolorowanka

Zimowa kolorowanka

Książeczka “Zimowa kolorowanka” to mnóstwo obrazków do pokolorowania oraz proste zagadki o tematyce świątecznej. Dzieci kolorują w tej książeczce obrazki związane z: przygotowaniami do gwiazdki, rodzinną Wigilią, wizytą Świętego Mikołaja oraz ubieraniem świątecznego drzewka. W kolorowaniu pomagają umieszczone obok barwne wersje obrazków. Znakomita rozrywka dla najmłodszych na zimowy czas!

Różaniec z Maryją

Różaniec z Maryją

Broszura z seri Rok Różańca zawiera rozważania tajemnic różańcowych w nowym układzie: tajemnice radosne, tajemnice światła, tajemnice bolesne i tajemnice chwalebne. W rozważaniach w tym tomiku uczymy się naśladować życie Maryi, Matki Bożej.

Różaniec dla dzieci

Różaniec dla dzieci

Wielu rodziców zastanawia się, jak wprowadzać dzieci w praktyki religijne, aby nie były one dla nich nudnym obowiązkiem, ale od samego początku prawdziwym spotkaniem z Bogiem. Piękna i zakorzeniona głęboko w tradycji modlitwa różańcowa wydaje się idealnym początkiem edukacji małego chrześcijanina. Różaniec dzieci to idealna propozycja dla rodziców, którzy chcieliby pokazać swoim pociechom prawdę zawartą

Recenzje/Opinie o książce


Dodaj komentarz